Дата: 17.06.2026
У програмі «Праймвечір. Акценти» на Українському радіо Чернігів
обговорили результати травневого моніторингу водних ресурсів Чернігівщини, під
час якого в окремих водоймах було виявлено перевищення вмісту нікелю та кадмію.
Артем Коломієць — завідувач сектору державного екологічного нагляду
(контролю) тваринного світу та біоресурсів, та Ольга Шедько — начальник відділу
інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у
Чернігівській області розповіли про результати досліджень, можливі причини
забруднення річок Десна, Стрижень і Білоус, а також про вплив важких металів на
водні екосистеми та здоров’я людей.
Деталі — за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?si=Nk72CKCfSoKeZGPm&v=fbpmXexwMwA&feature=youtu.be