Щиро вітаємо з Днем державної служби України!
За кожним рішенням, документом, проєктом чи ініціативою стоять люди, які
щодня працюють задля розвитку держави та добробуту громадян. Державна служба —
це щоденна праця, відповідальність, витримка та відданість своїй справі.
Сьогодні ми дякуємо всім державним службовцям за професіоналізм,
принциповість і готовність служити суспільству навіть у найскладніші для країни
часи. Це щоденна робота задля стабільності держави та добробуту громадян.
Нехай кожен робочий день приносить нові можливості для реалізації важливих
справ, а результати праці сприяють зміцненню й розвитку України.
Державна екологічна інспекція у Чернігівській області також щиро вітає всіх
колег із професійним святом та дякує за сумлінну службу, відповідальність і
внесок у розвиток держави.
Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, оптимізму, родинного затишку, добробуту,
миру та Перемоги!
Зі святом! З Днем державної служби України!