З Днем державної служби України!

Щиро вітаємо з Днем державної служби України!

За кожним рішенням, документом, проєктом чи ініціативою стоять люди, які щодня працюють задля розвитку держави та добробуту громадян. Державна служба — це щоденна праця, відповідальність, витримка та відданість своїй справі.

Сьогодні ми дякуємо всім державним службовцям за професіоналізм, принциповість і готовність служити суспільству навіть у найскладніші для країни часи. Це щоденна робота задля стабільності держави та добробуту громадян.

Нехай кожен робочий день приносить нові можливості для реалізації важливих справ, а результати праці сприяють зміцненню й розвитку України.

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області також щиро вітає всіх колег із професійним святом та дякує за сумлінну службу, відповідальність і внесок у розвиток держави.

Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, оптимізму, родинного затишку, добробуту, миру та Перемоги!

Зі святом! З Днем державної служби України!

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці